וילות להשכרה בקיסריה נתן 054-4258075 אלוהה קיסריה

עמוד ראשיוילות נופשצימרים & דירות נופשאתרי תיירות בקיסריהקישוריםצור קשרEnglish


נופש קיסריה ~ וילות - צימרים בקיסריה.

קיסריה !! אחד היתרונות הבולטים שלה הוא מיקומה במרכז הארץ בין תל אביב לחיפה על שפת הים. בקיסריה העתיקה יש מגוון עצום של שרידים ארכיאולוגיים והם חלק חשוב מאוד ומהווים מוקד משיכה לתיירות מכל העולם ומכל רחבי הארץ.

האירוח בקיסריה חייב להיות סולידי:
בלי מוזיקה רועשת !!! בלי קריוקי !!! בלי חשפניות !!!

הורדוס בנה את קיסריה כעיר נמל גדולה וקרא לה קיסריה. העיר נבנתה כעיר רומית טיפוסית, עם מתקני שעשועים, בתי מרחץ ומקדשי אלילים. הורדוס בנה את נמל קיסריה כנמל ענקי. קיסריה היוותה בימי מרד בר כוכבא בסיס אספקה ראשי של צבא רומי, מאוחר יותר כמה מעשרת הרוגי מלכות הוצאו להורג בעיר , ובהם רבי עקיבא שעל שמו נקראת העיר הסמוכה "אור עקיבא".

"נופש קיסריה" מתמחים בשיווק של וילות לנופש ולמסיבות רווקים, כמו כן נופש קיסריה משווקים צימרים ודירות לנופש בקיסריה ובסביבתה. נופש 10 הוא אתר המתמחה ב וילות להשכרה קצרה. או אם תרצו וילה להשכרות קצרות. כמו כן קיימות אפשרויות מגוונות להזמנת נופש. נופש עם בריכות שחיה, ג'קוזי וסאונה. ניתן להזמין מיקום לסופי שבוע, למסיבת רווקים, ולמסיבת רווקות, וכמו כן למפגשים משפחתיים, מפגשים רומנטים, כנסים, ימי עיון, חתונות וצימרים לדתיים. קיימת אפשרות לקייטרינג ועוד ...

נופש 10 בקיסריה מתמחים גם בהשכרת "לוקיישנים" locations (מיקומים) לצילום סרטי פרסומת ולצילום סטילס לקטלוגים או פירסומים אחרים. ניתן כמובן גם להזמין וילה למסיבת רווקים או ל מסיבת רווקות.
וילה לחופשת נופש בקיסריה.צימר או מספר צימרים.
כל הזכויות שמורות לבעלים של nofesh10.net © משנת 2004 ועד בכלל. אין להוריד, להעתיק, לשכפל או להשתמש בשום חלק מאתר זה ללא אישור בכתב.
ארועים מסיבות במרינה ~ הצעת נישואין ~ יאכטה \ השכרת יאכטות ~ מסיבת רווקות \ רווקים ~ צימרים לדתיים ~ צימרים דירות נופש באילת ~ בתי יוקרה ~ צימר וילה דירת נופש להשכרה באילת ~ תיווך נדלן קיסריה ~ תיווך בינימינה נדלן ~ צימרים דתיים כשרים לחרדים ~ פרדס חנה כרכור ~ בתים למכירה פרדס חנה כרכור ~ וילות בתים דירות למכירה באילת ~ בתים & דירות למכירה בצפת בגליל ~ תיווך תל אביב דירות למכירה ~ וילות למכירה בקיסריה ~ תל מונד - בתים למכירה ~ מסיבת רווקים ~ צימר צימרים בזכרון יעקב ~ כפר הים - דירות נופש למכירה להשכרה ~ נדלן אבן יהודה ~ וילות למכירה בקיסריה ~ וילה למסיבת רווקים ~ דירות נופש ירושלים ~ וילות נופש ירושלים